Webinar: “Τι πρέπει να γνωρίζουμε για τα βιο-ομοειδή – Η άποψη των ασθενών”, Τετάρτη 30/3/2022 και ώρα 18:00
Ο Σύλλογος Ρευματοπαθών Κρήτης διοργανώνει διαδικτυακή ενημέρωση με τίτλο “Τι πρέπει να γνωρίζουμε για τα βιο-ομοειδή – Η άποψη των ασθενών” την Τετάρτη 30/3/2022 και ώρα 18:00.Ομιλητές της εκδήλωσης θα είναι ο κος Χαράλαμπος Λιναρδάκης, ιατρός-ρευματολόγος, ο κος Γιάννης Παπαδάκης, πρόεδρος ΣΡΚ, και η κα Κατερίνα Κουτσογιάννη, πρόεδρος της Ομοσπονδίας ΡευΜΑζην.
Το webinar θα μεταδοθεί μέσα από τη σελίδα του Σ.Ρ.Κ. στο facebook
https://www.facebook.com/events/374956094636744/
και από το κανάλι μας στο youtube
![](https://www.srcrete.gr/wp-content/uploads/2022/03/afisa_srk_vioomoeidi_small-01-4-698x1024.jpg)
![](https://www.srcrete.gr/wp-content/uploads/2022/03/αρχείο-λήψης-2-1024x358.jpg)
Το webinar πραγματοποιείται με την ευγενική στήριξη των εταιριών Sandoz και Vianex.