«Φλεγμονώδεις αρθρίτιδες – οστεοαρθρίτιδα. Τι πρέπει να γνωρίζουμε», 1/9/2023 στο Καστέλι Κισσάμου.
Ο Σύλλογος Ρευματοπαθών Κρήτης και η Ομοσπονδία ΡευΜΑζην διοργανώνουν ενημερωτική εκδήλωση με τίτλο «Φλεγμονώδεις αρθρίτιδες – οστεοαρθρίτιδα. Τι πρέπει να γνωρίζουμε», την Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 18:00 στο Τσατσαρωνάκειο Πολύκεντρο στο Καστέλι Κισσάμου.
![](https://www.srcrete.gr/wp-content/uploads/2023/08/Φλεγμονώδεις-αρθρίτιδες-οστεοαρθρίτιδα.-Τι-πρέπει-να-γνωρίζουμε-768x1024.png)
Ομιλήτριες θα είναι η κα Σοφία Πιτσιγαυδάκη, ρευματολόγος ΠαΓΝΗ και η κα Κατερίνα Πατερομιχελάκη, ειδικευόμενη ρευματολογίας, ΠαΓΝΗ
![](https://www.srcrete.gr/wp-content/uploads/2023/08/01-1024x722.png)
![](https://www.srcrete.gr/wp-content/uploads/2023/08/02-1024x686.png)