Συνέδριο “Διεπιστημονική παρακολούθηση των ρευματοπαθών – Η αναγκαιότητα φροντίδας των ρευματοπαθών από εξειδικευμένους επαγγελματίες υγείας” 16-17/4/2022
![](https://www.srcrete.gr/wp-content/uploads/2022/03/save-the-date-16-17-APR-1024x576.jpg)
Ο Σύλλογος Ρευματοπαθών Κρήτης, σε συνεργασία με τον Σύνδεσμο Ρευματοπαθών Κύπρου, διοργανώνει στις 16-17 Απριλίου 2022 υβριδικό Συνέδριο με τίτλο “Διεπιστημονική παρακολούθηση των ρευματοπαθών – Η αναγκαιότητα φροντίδας των ρευματοπαθών από εξειδικευμένους επαγγελματίες υγείας”. Το συνέδριο θα πραγματοποιηθεί στο Ηρ΄άκλειο Κρήτης υβριδικά, με δυνατότητα παρακολούθησης διαδικτυακά αλλά και διά ζώσης, για περιορισμένο αριθμό ατόμων.